Skoči na glavno vsebino

V sredo, 23. 12. 2015, bodo na naši šoli potekale že tradicionalne božično novoletne igre BONOLE 2105. Letošnja tema iger je Z GLASBO IN PLESOM V NOVO LETO 2016. Na prireditvi se bodo pomerile tri ekipe, sestavljene iz učenk in učencev vseh razredov naše šole. Nekateri učenci in učenke pa bodo prireditev popestrili še z glasbeno plesnimi točkami.

Prireditev bo potekala v dvorani TRŽIŠKIH OLIMPIJCEV. Ob 9.55 bo najprej kratka prireditev ob dnevu samostojnosti, ob 10.15 pa se bo pričela družabna prireditev BONOLE 2015. Sodelovale bodo tri ekipe: ZMAJI, PETELINI in SKALE. Ekipo Zmajev sestavljajo učenci a. oddelkov, Petelinov učenci b. oddelkov, Skale pa učenci obeh podružnic in učenci a. in b. oddelkov predmetne stopnje. Vsak tekmovalec lahko nastopi le v eni igri. Prireditev bomo zaokrožili z osmimi igrami. Da bo vse potekalo, kot mora, bodo zadolženi štirje sodniki.

Prireditev se bo zaključila ob 12.20.

Želimo vam obilo užitkov in zabave!

img_2567

img_2644

img_2521

Dostopnost