Osnovni podatki

OŠ Tržič
Šolska ulica 7
4290 Tržič
Tel.: 04 5971 250

Publikacija 21/22

OPB

Po 14. uri lahko v OPB pokličete na 051 416 489.

Arhiv obvestil

MATIČNA ŠOLA 

DEJAVNOST IZVAJALEC RAZ. ČAS IZVAJANJA
Naravoslovna kresnička Romana Turk 6.-7. December, januar po dogovoru z učenci
Dramski krožek PS Blanka Rejc, Azemina Cinac 6.-9. Torek ali četrtek 7. šolska ura (po dogovoru)
Vesela šola Blanka Rejc 4.-6. Sreda, 7. šolska ura (na 14 dni po dogovoru – pred tekmovanjem pogosteje)
Župančičeva frulica Blanka Rejc 4.-6. Po dogovoru (pred izborom)
Naravoslovna kresnička Jasmina Zalar 4.-5. Od januarja do aprila, četrtek 6. in 7. šolska ura (na 14 dni)
Cici vesela šola Anže Haler 1.-3. Po dogovoru (pred tekmovanjem)
Planinci Darka Mikulandra, Petra Soklič 1.-5. Vsako tretjo soboto v mesecu
Šolska skupnost/Otroški parlament Mojca Likar,  Klavdija Panjan 5.-9. Po dogovoru z mentoricama.
EPI-bralna značka Martina L. Tajnikar,        Anja Rojec, Dominika Pirjevec, Tjaša Šmid, Rebeka Zupan 1.-9. Februar in marec 2022
Prostovoljstvo Lea Torkar, Klavdija Panjan, Maja Urekar,    Ana Felkar 5.-9. Po dogovoru
Dramski krožek RS Darka Mikulandra 2. Ponedeljek, 7. šolska ura
Mladine in gore Asja Štucin, Gorazd Černilec 6.-9 Sobote (oktober – januar)
Igre z žogo – mini rokomet Darka Mikulandra 2.-4. Sreda, 7. šolska ura
Družabne igre Anita Longar 1.-3. Sreda 6. šolska ura
Naravoslovna kresnička Petra Soklič, Nataša Indjić 1.-3. Četrtek 6. šolska ura (od februarja do aprila)
Rokomet Jure Zaplotnik

2., 3.
4., 5.

Ponedeljek in sreda 7. šolska ura
Torek 8. šolska ura, petek 7. šolska ura
Nogomet Jure Zaplotnik 6. – 9. Četrtek, predura
Igre z žogo, igre z loparji Jure Zaplotnik 6. – 9. Po koncu pouka
Kolesarjenje Jure Zaplotnik 8., 9. Pomlad 2022
Športne aktivnosti (gimnastika) Katjuša Pernuš 3., 4., 5. Četrtek, 6. in 7. šolska ura na 14 dni
Ustvarjalnice Ana Felkar 1., 2.,
4., 5.
Ponedeljek 5. šolska ura,
Torek 6. šolska ura
Delo z laserjem Brane Povalej 6.-9. Sreda, 7., 8. šolska ura
Zdrava prehrana Asja Štucin 6. 2. polletje: ponedeljek, 2. šolska ura,
sreda, 2. in 5. šolska ura
Ustvarjalne delavnice Darja Zupan 3. Petek na 14 dni, 6. in 7. šolska ura
Lutke (v okviru ustvarjalnih delavnic skupaj z Darjo Zupan) Darja Mikulandra 3. Petek, 6. in 7. šolska ura
Kolesarski izpit Anže Haler 5. September, oktober
ID s področja umetnosti Brane Povalej 6.-9. Sreda, 7., 8. šolska ura
Likovne delavnice Darja Zupan 2. Sreda, 6. šolska ura
OPZ Mateja Ušeničnik 3. Sreda, 6. šolska ura
OPZ Mateja Ušeničnik 4., 5. Četrtek ali petek 6. šolska ura
MPZ 1. skupina Mateja Ušeničnik 6.-9. Sreda 7. šolska ura
MPZ 2. skupina Mateja Ušeničnik 6.-9. Petek 7. šolska ura
Instrumentalna skupina Mateja Ušeničnik 6.-9. Četrtek 7. šolska ura
Instrumentalno-pevska skupina (IPZ) Maja Keržič 4.-9. Po dogovoru, pred prireditvami
Judo Judo akademija –zunanji mentor 1., 2. Sreda, 6. šolska ura
Ritmična gimnastika ŠD Fleksizunanji mentor 1.-3. Ponedeljek, 7. šolska ura
Sreda, 7. šolska ura
Nogomet NK Tržič 2012zunanji mentor 1.-3. Torek, 7. šolska ura
Četrtek, 7. šolska ura
Košarka KOKOŠ zunanji mentor 1.-3.4.-6. Po dogovoru
Gasilski krožek GZ Tržič zunanji mentor 1.-9. Po dogovoru
Dostopnost