Osnovni podatki

OŠ Tržič
Šolska ulica 7
4290 Tržič
Tel.: 04 5971 250

OPB

Po 14. uri lahko v OPB pokličete na 051 416 489.

Arhiv obvestil

Diaprojekcija

VODSTVO ŠOLE

Ravnatelj: STANISLAV GRUM, prof.
Pomočnica ravnatelja: MOJCA BEČAN, prof.

 MATIČNA ŠOLA 2020/21

Razred Odd. Razrednik Učilnica Nadomestni razrednik
1 A Anže Haler 4 Darka Mikulandra
B Urša Pfajfar 3 Darka Mikulandra
 2 A Alojzija Lukač 2
B Julijana Drenovec 1
3 A Natalija Žnidaršič 14
B Petra Soklič 7
4 A Jasmina Zalar 18
5 A Vida Oranič 17
B Blanka Rejc 25
6 A Martina L. Tajnikar 22 Mateja Ušeničnik
  B Gorazd Černilec 10 Sergeja Osredkar
  C Jure Zaplotnik 11 Davorin Bole
7 A Katjuša Pernuš 9 Marko Aleš
B Asja Štucin 12 Romana Kramar
C Azemina Cinac 23 Darja Zupan
8 A Mojca Likar 19 Viktor Švab
B Jošt Mlinarič 11 Irena Žnidarič
9 A Romana Turk 13 Brane Povalej
B Romana Janc 20 Karmen Grum
     
Skupaj CŠ 19      

 

 

UČITELJI JUTRANJEGA VARSTVA V MATIČNI ŠOLI 2020/21

IME IN PRIIMEK UČILNICA
Maja Urekar 4
Darka Mikulandra 4
Jure Zaplotnik 4

 

 

UČITELJI PODALJŠANEGA BIVANJA V MATIČNI ŠOLI 2020/21

IME IN PRIIMEK RAZRED UČILNICA
Romana Kramar / Lara Križaj 1. a 4
Urša Pfajfar 1. b 3
Anže Haler 1. b 3
Darka Mikulandra 1. b 3
Maša Sever 2. a 2
Anamarija Žohar / Tjaša Šmid 2. b 1
Brane Povalej 3. a 14
Davorin Bole 3. a 14
Jošt Mlinarič 3. b 7
Klavdija Panjan 3. b 7
Mojca Čadež 3. – 5. r. 15

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA PODLJUBELJ 2020/21

Razred Odd. Razrednik
1 P Urška Frelih Meglič
2 P Klemen Kos
3 P Katja Hafner
4 P Helena Ahačič
Skupaj  

 

 

OSTALI UČITELJI

Dominka Pirjevec TJA 1., 2., 3. r.
Katja Markelj TJA 4. r.

 

 

UČITELJI JUTRANJEGA VARSTVA

IME IN PRIIMEK
Gorazd Černilec
Darja Zupan                                                                                   Klemen Kos
Ines O. Wolf
Dominika Pirjevec

 

UČITELJI PODALJŠANEGA BIVANJA

IME IN PRIIMEK ODDELEK

Katjuša Pernuš                                                                                                
Darja Zupan                                                                                  Katja Hafner
Ines O. Wolf                                                                       
Jasmina Zalar
Klemen Kos

OPB 1OPB 2

 

OSTALI DELAVCI

IME IN PRIIMEK
ALENKA PRAPROTNIK gospodinja

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA LOM POD STORŽIČEM 2020/21

Razred Odd. Razrednik                   
1. L Nastja Gosar, Janja Meglič
2. L
3. L Mateja Hribar
4. L Nuša Šlibar Nemec
5. L
Skupaj  3

 

 OSTALI  UČITELJI

Dominka Pirjevec TJA 1., 2., 3. r.
Katja Markelj TJA 4. in 5. r.

 

 UČITELJI JUTRANJEGA VARSTVA

IME IN PRIIMEK  
Mateja Hribar
Nastja Gosar                                                        Dominika Pirjevec

  

UČITELJI PODALJŠANEGA BIVANJA

IME IN PRIIMEK ODDELEK
Katjuša Šlibar Nemec
Janja Meglič
Anita Longar
OPB AOPB B

 

OSTALI DELAVCI

IME IN PRIIMEK
Mojca Tišler gospodinja

ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

IME IN PRIIMEK DEJAVNOST
Lea Torkar socialna pedagoginja
Ksenija Meško Dolinšek socialna pedagoginja  
Klavdija Panjan socialna pedagoginja  
Maja Urekar socialna pedagoginja
Ines O. Wolf specialna pedagoginja

KNJIŽNICA

IME IN PRIIMEK
MARTINA VERČ knjižničarka

RAČUNALNIŠTVO

IME IN PRIIMEK
Sergeja Osredkar ROID, učiteljica računalništva

OSTALI ZAPOSLENI 2020/21

IME IN PRIIMEK
Eva Gaber tajnica
Bojana Zdešar računovodkinja
Jana Nuška Ravbar pomožna pisarniška delavka in urejevalka šol. prostorov
Breda Meglič pomožna pisarniška delavka inspremljevalka
Franci Papler hišnik
Goran Peharc hišnik
Mojca Jekovec urejevalka šol. prostorov
Nevenka Gavrić urejevalka šol. prostorov
Malka Banović urejevalka šol. prostorov
Romana Meglič urejevalka šol. prostorov
Mihaela Mondo kuharica – vodja kuhinje
Metka Rozman kuharica
Elvisa Narobe kuharica
Alja Grum kuhinjska pomočnica
Aleksandra Rožič spremljevalka
Tjuš Aljančič spremljevalec