6., 7., 8. in 9. RAZRED:

v sredo, 28. septembra 2016

Razred: 6. a, 6. b

Zbor: ob 7.35 pred šolo, razdelitev malice (razredniki/spremljevalci).

Odhod: ob 7.45 izpred šole v Tržiču.

Prihod: okoli 17.30.

Smer: NOTRANJSKA (TRŽIČ – KRANJ – LJUBLJANA – VRHNIKA – PLANINA – RAKOV ŠKOCJAN – CERKNICA – DOLENJE JEZERO – TRŽIČ)

Razred: 7. a, 7. b

Zbor: ob 7.45 pred šolo, razdelitev malice (razredniki/spremljevalci).

Odhod: ob 8.00 izpred šole v Tržiču.

Prihod: okoli 17.30 pred šolo.

Smer: DOLENJSKA  (TRŽIČ – TURJAK – RAŠICA – DOLNJE RETJE  – KRKA – MULJAVA – ŽUŽEMBERK – NOVO MESTO – TRŽIČ)

Razred: 8. a, 8. b

Zbor: ob 7.30 pred šolo, razdelitev malice (spremljevalci).

Odhod: ob 7.45 izpred šole v Tržiču.

Prihod: okoli 16.30.

Smer: GORENJSKA (TRŽIČ – KRANJ – PODREČA – ŠKOFJA LOKA – VISOKO PRI POLJANAH – TRŽIČ )

_______________________________________________________________

Razred: 9. a, 9. b

Zbor: ob 6.45 pred šolo.

Odhod: ob 7.00 izpred šole v Tržiču.

Prihod: okoli 20.00.

Smer: POSOČJE (TRŽIČ – ZELENCI – VRŠIČ – TRENTA – BOVEC – KLUŽE – PREDEL – KRANJSKA GORA – TRŽIČ)

_________________________________________________________

NAVODILA: Učencem dajo natančna navodila za ekskurzijo (program, obutev, malica…) vodje posameznih ekskurzij oz. učitelji, ki sodelujejo pri izvedbi programa  (na obvestilih za starše v eAsistentu), pri pouku geografije, slovenščine, zgodovine, biologije.

Učenci morajo vzeti s seboj mapo, zemljevid Slovenije, pisalo in beležko za reševanje učnih  listov. Za prevoz vozačev po ekskurziji (za 9. razred tudi pred ekskurzijo) poskrbijo starši zaradi različnih odhodov in prihodov avtobusov.

Učenci so dolžni upoštevati navodila spremljevalcev tako glede prometne varnosti kot vedenja v avtobusu in zunaj njega.

Vodja komisije za ekskurzije                                                      Ravnatelj
Nevenka VEVAR, prof.                                                                Stanislav GRUM, prof.