V petek, 12.1.2018, bomo organizirali  ZIMSKI ŠPORTNI DAN za učence od 1. do 4. razreda, ki je kot del pouka obvezen za vse. Otroci  lahko izbirate med sledečimi dejavnostmi:

Dejavnost Predviden  kraj Potrebna oprema Stroški
SANKANJE Pokljuka Sanke, priporočljiva tudi čelada ter gamaše Avtobusni prevoz + 2€ za urejeno sankališče
SMUČANJE Pokljuka Smučarska oprema (obvezno preverite velikost in delovanje opreme), čelada. Avtobusni prevoz   + 7€
POHOD Okolica Tržiča Primerna obutev in oblačila za prave zimske razmere /
DRSANJE Ravne Obvezna čelada (lahko tudi kolesarska), drsalke si lahko izposodijo na drsališču – 1€ 1€ ob izposoji drsalk, sicer brezplačno

Dejavnost si lahko izberete po svojih željah. Poleg opreme pa je potrebno, da starši poskrbite tudi za:

• primerno obutev (topli visoki čevlji ali škornji z  nasekanim podplatom), topla zimska oblačila (kombinezon ali bunda ter ustrezne hlače, topel pulover, šal, rokavice, tople nogavice, kapa)
  • nahrbtnik, v katerem naj bodo malica s toplim čajem ter rezervna oblačila (rokavice, nogavice)
  • rezervna oblačila za otroke, ki bodo po aktivnosti ostali v podaljšanem bivanju (nogavice, hlače…)

Pred odhodom bo za vse učence malica, kosilo z urnim zamikom in varstvo pa se bosta odvijala kot običajno. Predvidena ura vrnitve v šolo je okoli 12. ure za pohodnike in drsalce, za smučarje in sankače pa okoli 13.ure.

Ceno avtobusnega prevoza bo ste plačali preko položnice, denar za smučarsko karto, sankališče in izposojo drsalk otroci prinesejo ob prijavi na športni dan.

Športno zimski pozdrav!

Vodji dejavnosti:                                                        Ravnatelj:
Darja  Mikulandra                                                     Stane Grum, prof.
Petra Soklič