Obveščamo vas, da bo naša šola sodelovala v zbiralni akciji električnih in elektronskih aparatov, ki bo potekala od 24. 9. do 5. 10. Akcijo organizira podjetje ZEOS iz Ljubljane.

Pred šolo bodo 22. 9. postavili MREŽNO PALETO v velikosti 1.2 x 1.2 x 1.2. Torej mrežasto kocko v katero bodo učenci lahko metali manjše elektronske naprave. Odpeljali jo bodo 4. 10.

V ponedeljek, 1. 10. 2018 bodo pred matično šolo in obe podružnici pripeljali MOBILNI ZBIRALNIK in sicer v ponedeljek, 1.10. 2018 po naslednjem razporedu:
– OŠ Tržič: 7.00 – 10.00
– POŠ Lom pod Storžičem: 10.30-11.30
– POŠ Podljubelj: 12.00 – 17.00

Za učence 1. triade bodo ta dan potekale tudi zanimive dejavnosti, ki jih bo pripravilo podjetje ZEOS.

KAJ SE BO ZBIRALO V OKVIRU AKCIJE:
• velike gospodinjske aparate (hladilnike, zamrzovalne skrinje in omare, štedilnike, pralne stroje, sušilne stroje, pomivalne stroje, pečice, električne radiatorje, mikrovalovne pečice…),
• TV aparate in računalniške monitorje,
• male gospodinjske aparate (sesalnike, električno orodje, tiskalnike, računalnike, mikserje, radio aparate, likalnike, mlinčke, elektronske tehtnice, električne metle, naprave za cvrtje…),
• drobne aparate (telefone, mobilne telefone, polnilce, električne igrače, MP3 predvajalnike, brivnike, fene, tipkovnice, računalniške miške, električne zobne ščetke, USB ključe…),
• sijalke
• baterije akumulatorje.