Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije je vlada RS odločila, da se vzgojno-izobraževalno delo za učence od 6. do 9. razreda začasno izvaja na daljavo. Učenci razredne stopnje (1. do 5. razred)  ostajajo v šoli. Zanje velja, da se pouk, jutranje varstvo, podaljšano bivanje in prehrana izvajajo kot običajno.

Naslednji teden torej učenci od 6. do 9. razreda ostanejo doma, podrobnejša navodila so že dobili, z razredniki pa se bodo »srečali« v ponedeljek, 19. 10. 2020, na razredni uri. Srečanje bo potekalo preko videokonference na MS Teams po naslednjem razporedu:

  • 9.00: 6. a, b, c
  • 9.45: 7.a, b, c
  • 10.30: 8. a, b
  • 11.15: 9. a, b

Navodila za dostop v MS Teams so na naši šolski spletni strani. Kliknite na sličico Pouk na daljavo, ki se nahaja na levi strani prve strani naše šole oz. na to povezavo.

Z upanjem in željo, da se čimprej vrnemo v šolo, vas lepo pozdravljamo,
kolektiv in ravnatelj OŠ Tržič Stane Grum

Dostopnost