V četrtek, 30. 9. 2021, bo v Križah potekalo občinsko prvenstvo v krosu za učence in učenke osnovnih šol. Tekmovanje bo potekalo po dogovoru za vsako šolo posebaj tako, da ne prihaja do mešanja skupin. Učenci bodo razvrščeni glede na dosežen rezultat, medalje pa bodo prejeli v šoli, saj zaradi ukrepov ne bo uradne podelitve.

Avtobusni prevoz bo za učence in učenke organiziran izpred OŠ Tržič v Križe ob 14.30, povratek nazaj pred šolo je predviden okoli 16.00. Otroci naj za kros prinesejo s seboj primerna športna oblačila in obutev ter manjši nahrbtnik s pijačo. Če bodo odšli na kros iz OPB-ja, lahko torbo pustijo v šoli. Otroci morajo na avtobusu imeti masko, zato naj jo imajo s seboj.

Vljudno ste vabljeni tudi v Križe, kjer lahko navijate za naše učence in jih po končanem tekmovanju, ob vednosti spremljajočih učiteljev, sami odpeljete domov.

Učitelji športa