Spoštovani!

Čas odločitve za vpis v srednjo šolo se nezadržno približuje. To odločitev bi našim učencem radi čim bolj olajšali, zato organiziramo skupaj z OŠ Orehek Kranj in OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem tehniški dan z naslovom: SREDNJE ŠOLE SE PREDSTAVIJO.

Tehniški dan bomo izvedli v PETEK, 18.11.2016, v Osnovni šoli Orehek v Kranju. S svojimi izobraževalnimi programi se bo predstavilo 28 srednjih šol. Vsak učenec bo sodeloval na petih različnih delavnicah oz. predavanjih.

Z avtobusom se bomo odpeljali ob 7.45 izpred OŠ Tržič, prihod nazaj pa je predviden okrog 13.10. Malica bo za učence organizirana (vzamemo jo v šoli), učenci potrebujejo copate, beležko, mapo in pisalo. Strošek prevoza je 3,3 € na učenca in ga boste poravnali preko položnice naslednji mesec.

Prepričani smo, da bo tovrstna dejavnost pripomogla k dobri odločitvi vašega otroka pri vpisu v srednjo šolo.

Lepo pozdravljeni.