OŠ Tržič v okviru projekta Tržič – mesto dobrih misli in želja razpisuje

FOTOGRAFSKI NATEČAJ.

Projekt Tržič – mesto lepih misli in želja kot osrednji simbol izpostavlja srce in zato že celo šolsko leto nastajajo različni izdelki v obliki le-tega. Želimo si, da bi ga poiskali tudi s fotoaparatom, zato k sodelovanju vabimo učence vseh treh tržiških šol. Najboljše fotografije bodo razstavljene v juniju 2017.

Vsebina fotografij naj bo povezana z osrednjo temo – S SRCEM.

Namen natečaja je opazovati naravo in svet okrog sebe ter poiskati srce v najrazličnejših naravnih podobah (npr. kamen, korenina, oblak, … v obliki srca).

Pravila natečaja:

• Na natečaju lahko sodelujejo vsi tržiški osnovnošolci.
  • Fotografije morajo biti opremljene z avtorjevimi podatki (ime, priimek, razred, šola).
  • Rok za oddajo fotografij je april 2017; sodelujoči jih pošljejo na e-pošto vodji komisije za ocenjevanje na posamezni šoli.
  • Komisija posamezne šole izbere največ 15 fotografij in jih do 5. maja 2017 pošlje na naslov Osredkar@guest.arnes.si.
  • Fotografije bo pregledala in ocenila 5-članska komisija (po en predstavnik iz vsake šole in dva zunanja ocenjevalca).
  • Komisija bo svoje odločitve o najboljši fotografiji sporočila do 25. maja 2017.
  • Izbrana fotografija bo nagrajena, ostale pa bodo razstavljene v Galeriji Atrij junija 2017.
  • Strokovni delavci šol lahko pošljejo svoje fotografije, ki pa ne bodo del natečaja. Objavljene bodo na FB.

Organizacijski odbor projekta Tržič – mesto dobrih misli in želja

Stanislav Grum, prof.