Na območnem združenju Rdečega križa Tržič se Vam iskreno zahvaljujemo za vašo pomoč pri zbiranju prehranskih in higienskih izdelkov ter šolskih potrebščin in igrač, ki ste jih prinesli v šolo v » Tednu otroka «.

Iskrena hvala vsem učencem, staršem in šolskim mentorjem za izredno velik in pozitiven odziv.

Naša želja in naloga je, da že pri mladih vzpodbudimo humanitarne vrednote in razvijanje solidarnosti.  Vse te vrednote se odlično zavedajo nekateri vaši osnovnošolci, ki so se v soboto udeležili  akcije » Drobtinica «, kjer so pomagali zbirati sredstva za socialno šibkejše osnovnošolce v naši občini in v zameno delili kruh.

Tudi mi smo izredno ponosni na njih, ker se zavedamo, da brez njihove pomoči ne bi bili tako uspešni!

Najlepša hvala vsem!

RKS-OZ Tržič