Obveščamo vas, da se bo pouk v šolskem letu 2020/2021 v Osnovni šoli Tržič, na podružničnih šolah Lom pod Storžičem in Podljubelj pričel v TOREK, 1. SEPTEMBRA 2020.

Učenci od 6. do 9. razreda naj pridejo v šolo ob 7. 45,

učenci od 2. do 5. razreda pa ob 8. 30.

Zaključek prvega šolskega dne bo ob 10. 30.

Jutranji prevozi učencev v šolo:

• 7.05: TGT
  • 7.10: LJUBELJ
  • 7.20: DOLINA POD KOŠUTO
  • 7.25: PODLJUBELJ

• 6.45: JELENDOL
  • 6.55: ČADOVLJE

• 6.50: Pr’ PINČ, od TIČ-a,  POTARJE – do LOMA in TRŽIČA
  • 7.20: GRAHOVŠE, LOM

Prevoz učencev domov bo takoj po končanem pouku, ob 10.40.

Prvošolčki naj pridejo v šolo v spremstvu staršev. Vabilo razrednika boste prejeli v petek, 28. 8. 2020 po eAsistentu.

Učenci (razen prvošolčkov), ki obiskujejo podružnično šolo v Lomu in Podljubelju, naj pridejo prvi šolski dan k pouku ob 7.45.

Učenci naj s seboj prinesejo copate, beležko, peresnico in mapo.

Jutranje varstvo za učence 1. razredov in OPB za učence od 1. do 5. razreda se pričneta v sredo, 2. 9. 2020.

Posebno pozornost bomo namenili upoštevanju ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s SARS-CoV-2. Sledili bomo smernicam modela B za OŠ, ki je predstavljen v publikaciji na spletni strani Zavoda RS za šolstvo

Digitalna bralnica podrobno

Z namenom, da bomo lahko zagotovili varnost vseh udeležencev vzgojno-izobraževalnega procesa na šoli in kakovostno organizirali potek dela, vas pozivamo, da v šolo prihajajo le zdravi otroci.

Dobrodošli!

Kolektiv OŠ Tržič in ravnatelj Stane Grum