Dragi otroci, spoštovani starši.

Jutrišnji dan naj bo za vas poseben. Učitelji smo vam pripravili tehniški dan, s katerim vas želimo popeljati v praznične dni. Jutri vam za šolske namene računalnika ni potrebno uporabljati, mogoče bi ga celo za ves dan izključili in dan preživeli sproščujoče, ustvarjalno, igrivo…

Za vas smo pripravili voščilo, ki si ga že danes oglejte na spodnji povezavi.

Imamo pa še eno prošnjo:

V Domu Petra Uzarja Tržič živi veliko starostnikov. Tudi za njih želimo poskrbeti in jih razveseliti. Običajno jim vsako leto napišemo nekaj pisem in tudi letos naj bi bilo tako. Zato bi bilo zelo lepo, če bi kdo od vas napisal PISMO TOPLINE (lahko napišete zanimivo zgodbico, opišete zanimivo dogodivščino, napišete kaj lepega o zimi, sestavite pesem, …). Lahko pa jim nekaj lepega narišete, napišete novoletno voščilo ali izdelate novoletni okrasek. Ne pozabite se podpisati.

Kdorkoli od starostnikov bo vaš izdelek prejel, bo zagotovo imel lepši dan. Vaš izdelek  lahko prinesete pred šolo v ponedeljek, 21. 12. 2020, od 9. do 11. ure, kjer vas bo čakala škatla. Potem pa bomo mi izdelke odnesli v Dom, da jim polepšamo praznični december.

Učenci 5. razredov iz Podljubelja, pa vaše izdelke prinesite v nabiralnik POŠ Podljubelj do ponedeljka, 21.12., do 12.00.

Vaši učitelji.