Dragi učenci, spoštovani starši!

Praznični dnevi so za nami in upam, da ste jih lepo preživeli. Vsi smo čakali, da se učenci vrnete v šolo takoj po praznikih, pa vendar smo se pri tem ušteli. Pouk na daljavo se bo nadaljeval še vsaj en teden. Nič drugega nam ne preostane, kot da ohranimo strpnost in potrpežljivost, predvsem pa upanje, da se čimprej vidimo v šoli.

Posredujem pošto, ki smo jo prejeli od MIZŠ. Lepo vas pozdravljam, ravnatelj Stane Grum

Spoštovane ravnateljice, spoštovani ravnatelji,

obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije danes sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Z novim odlokom, ki bo začel veljati naslednji dan po objavi v Uradnem listu Republike Slovenije, je do vključno 18. januarja 2021 podaljšan trenutno veljavni Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 204/20). Glede na novi odlok in Sklep o začasni obliki izvajanja vzgojno-izobraževalnega dela v vzgojnoizobraževalnih zavodih (Uradni list RS, št. 181/20) se izobraževanje na daljavo izvaja tudi v tednu od 11. 1. 2021 do vključno 18. 1. 2021. Izjema so osnovne šole s prilagojenim programom in zavodi za vzgojo in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami, ki so odprti že sedaj.