Spoštovane učenke in učenci!

V okolici našega mesta Tržič je narava ohranjena in pristna. Po njej vodi nešteto čudovitih poti in potk, ki nas vabijo na sprehode in rekreacijo. Takrat lahko ob sončnem vzhodu ali zahodu, spomladi, poleti, pozimi občudujemo prizore poti, ki nas navdahnejo s posebnimi občutki.

Vabimo vas, da utrinke zanimivih prizorov tržiških poti in potk ujamete v svoj fotoaparat ali pa jih fotografirate s telefonom.

Svoje fotografije pošljite v priponki meni v klepet ali na e-naslov sergeja.osredkar@ostrzic.si, ali učiteljici Darji Zupan najkasneje do 20. maja 2021.

Pravila natečaja:

• Na natečaju lahko sodelujejo vsi učenci OŠ Tržič in obeh podružničnih šol.
  • Vse prispele fotografije bo pregledala in ocenila posebna komisija, sestavljena iz predstavnikov šole.
  • Najboljše fotografije bodo nagrajene in objavljene na šolski spletni strani.

Lepo vabljeni k sodelovanju!