1. ŠPORTNI DAN – PREVERJANJE ZNANJA PLAVANJA  (6. razred) in PLANINSKI POHODI (7. – 9. razred)

Za učence in učemke od 6. do 9. razreda bomo izvedli športni dan v petek, 3. septembra 2021. Za učence in učenke 6. razredov bo športni dan potekal na Gorenjski plaži, kjer bomo preverili stopnjo znanja plavanja po programu nacionalnega plavalnega opismenjevanja učencev in učenk. Za učence in učenke 7., 8. in 9. razredov bomo organizirali in izvedli planinske pohode v različne smeri.

Udeležba na športnem dnevu je obvezna za vse učence in učenke.

Športni dan bo potekal od 7.45 do 12.20.

NAVODILA UČENCEM 6. razredov:

• Vstop na bazen za učence in učenke je brezplačen.
  • Učenci s seboj prinesejo nahrbtnik v katerem so oblačila, ki jih potrebujejo za plavanje (brisača, kopalke ali kopalne hlače (2x), kapa, jopica z dolgimi rokavi).
  • Med hojo do bazena naj se učenci obnašajo v skladu s cestno-prometnimi predpisi.
  • Učenci na bazenu upoštevajo predpisana obvestila upravljalca kopališča, ki so objavljena na informacijskem mestu ob vstopu na kopališče in drugih mestih na kopališču.
  • Obvezna je uporaba mask pri uporabi garderobnih in sanitarnih prostorov.
  • Za šolsko malico je poskrbljeno, učenci poskrbijo samo za tekočino in priboljške. Po končanem športnem dnevu potekajo kosila (pravočasne odjave) in prevozi po ustaljenem urniku.
  • V primeru slabega vremena bo športni dan preložen.

NAVODILA UČENCEM 7., 8. in 9. razredov:

• Učenci naj se za pohode primerno obujejo in oblečejo.
  • Na cestah naj se učenci obnašajo v skladu s cestno-prometnimi predpisi.
  • V primeru slabega vremena bo športni dan preložen.

Športni pedagogi