Spoštovani straši,

obveščamo vas, da bodo v petek, 1. oktobra 2021, učenci 6. razredov odšli na ekskurzijo na Notranjsko.

Natančna navodila za ekskurzijo (program, obutev, malica, skrb za varnost…) bodo učenci dobili pri pouku geografije in pri razrednih urah.

V avtobusu morajo učenci imeti masko (več razredov). S seboj vzamejo mapo, ročni zemljevid Slovenije, pisalo in beležko ali prazne liste za lastne zapiske ter po možnosti naglavno svetilko oz. baterijo (neobvezno).

Obvezna je pohodna obutev. Priporočamo, da imajo s seboj tudi topla oblačila in oblačila za dež ter dežnike.

Prehrana: iz nahrbtnika in šolska malica.

Cena ekskurzije bo obračunana na položnici v novembru. Vključevala bo vstopnini za vodena ogleda v Planinsko jamo in Jezerski hram (8 €) in 1/3 cene prevoza, ki bo odvisna od števila učencev/udeležencev ekskurzije.

Prevoz sofinancirata MIZŠ (1/3) in  Šolski sklad (1/3).

Za prevoz vozačev po ekskurziji poskrbite starši.

Učenci so na ekskurziji dolžni upoštevati navodila učiteljev tako glede prometne varnosti kot vedenja v avtobusu in zunaj njega.

Časovnica s postanki

7.30 TRŽIČ: zbor pred šolo, razdelitev šolske malice
7.45 TRŽIČ: odhod avtobusa
VRHNIKA
PLANINSKA JAMA
RAKOV ŠKOCJAN
DOLENJE JEZERO
okrog 17.30 TRŽIČ

Vodja ekskurzije                                                                       Ravnatelj
Romana Kramar                                                                        Stanislav GRUM, prof.