V četrtek, 15. 9. 2022, je za učence 8. in 9. razredov organiziran tehniški dan. Obiskali bomo Mednarodni obrtni sejem Celje. Na samem sejmu bo potekalo več aktivnosti, ki se jih bomo ogledali. Potekalo bo državno tekmovanje mladih strokovnjakov v poklicnih spretnostih Slovenia Skills 2022. Na dan našega obiska si bomo lahko ogledali tekmovanje v cvetličarstvu, IKT, kuharstvu, strežbi, stavbnem mizarstvu in kamnoseštvu. Obiskali bomo tudi stojnico Centra za poklicno izobraževanje ter se sprehodili po Ulici obrti, kjer bodo predstavljeni poklici v domači in umetnostni obrti. Možna bo tudi udeležba v interaktivnih delavnicah. Prevoz do Celja in vstopnice za sejem krije Center RS za poklicno izobraževanje.

Dan bomo zaključili z vodenim ogledom Celjskega gradu. Cena za voden ogled znaša 4,2€ in bo obračunana po položnicah.

Zbor: pred šolo ob 7.30, preverjanje prisotnosti in razdelitev malice. S seboj prinesite bidone z vodo in manjši prigrizek.

Odhod: 7.45

Predviden prihod nazaj: okrog 15.00

Ta dan kosila za učence ne bo in bo šola poskrbela za odjavo.

Vodja tehniškega dne
Majda Zupan, soc.ped.