»Z GLASBO IN PLESOM V NOVO LETO«
»BONOLE 2014«
(sreda, 24. december 2014, ob 9.45)

Osnovna šola Tržič organizira, v pričakovanju BOŽIČA in prihajajočega NOVEGA LETA, vesele igre imenovane »BONOLE 2014«. Tokrat se bomo poslovili od starega leta in bomo v pričakovanju novega leta peli in plesali. Tema je torej Z GLASBO IN PLESOM V NOVO LETO. Na prireditvi se bodo pomerile tri ekipe, sestavljene iz otrok vseh razredov naše šole. Nekateri učenci in učenke pa bodo prireditev popestrili še z glasbeno plesnimi točkami.

Prireditev bo potekala v dvorani TRŽIŠKIH OLIMPIJCEV v sredo, 24. decembra 2014, s pričetkom ob 9.45 in s predvidenim zaključkom ob 12.00.

• Sodelujejo 3 ekipe, ki jih sestavlja po 35 tekmovalcev (19 fantov in 16 deklet).
  • Vsak tekmovalec oziroma tekmovalka lahko nastopi v največ 1 igri.
  • Ekipe si same pripravijo svoj simbol (MASKOTA), s katerim se predstavijo.
  • Ekipe naj se poimenujejo (ne pozabite na napisno tablo).
  • Praktični prikaz iger in njihova predstavitev bo v torek, 23. 12. 2014, ob  17.00, v dvorani TRŽIŠKIH OLIMPIJCEV (generalka).

OBILO UŽITKOV IN ZABAVE!

Idejna zasnova projekta in avtor iger                                                           Ravnatelj
Športni pedagog                                                                               Stane GRUM, prof.
Silvo JAPELJ

bonole2013