VODSTVO ŠOLE
Ravnatelj: Stanislav Grum, prof.
Pomočnica ravnatelja: Mojca Bečan, prof.
ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA
IME IN PRIIMEK | DEJAVNOST |
Lea Torkar | socialna pedagoginja |
Majda Zupan | socialna pedagoginja |
Mojca Bečan | pedagoginja |
UČITELJI DODATNE STROKOVNE POMOČI | |
Anka Menegalija | socialna pedagoginja |
Ines Ovsenek Wolf od maja 2024 | specialna in rehabilitacijska pedagoginja |
Tamara Kancilija Kosmač | psihologinja |
Ana Felkar | inkluzivni pedagog |
UČITELJI MATIČNA ŠOLA
Učitelj/ica | Razrednik, poučuje |
Anže Haler | razrednik 1. a |
Urša Pfajfar | razredničarka 1. b |
Darka Mikulandra | druga učiteljica v razredu 1. a, 1. b, JV |
Anita Longar | razredničarka 2. a |
Tjaša Šmid | razredničarka 2. b |
Nastja Gosar | razredničarka 3. a |
Jasmina Zalar | razredničarka 4. a |
Petra Soklič | razredničarka 4. b |
Vida Oranič | razredničarka 5. a |
Blanka Rejc | razredničarka 5. b |
Dominika Pirjevec | TJA 1.–5. r. MŠ |
Mojca Likar | razredničarka 6. a, SLO |
Azemina Cinac | razredničarka 6. b, SLO |
Jošt Mlinarič | razrednik 6. c, MAT, FIZ |
Anja Rojec | razredničarka 7. a, TJA |
Lara Lipar | razredničarka 7. b, ZGO, DSP |
Maja Keržič | razredničarka 8. a, SLO, NI1, N2N1, N2N2, NI2 |
Darja Zupan | razredničarka 8. b, LUM, TIT, LS, NIP, |
Romana Turk | razredničarka 8. c, KEM, NAR, POK, KEŽ |
Martina Lorber Tajnikar | razredničarka 9. a, TJA |
Gorazd Černilec | razrednik 9. b, ŠPO, IŠPO, RaP |
Asja Štucin | NAR, BIO, GOS, NPH, SPH, ROD |
Tajda Guna | MAT, TIT |
Irena Žnidarič | MAT |
Mateja Ušeničnik | GUM, OPZ, MPZ, OPB |
Sergeja Osredkar | ROID, NRA, UBE, MME, RVT, ROM |
Ana Felkar | DKE, DSP |
Romana Kramar | GEO, OPB |
Katjuša Pernuš | ŠPO, ŠSP, OPB, RaP |
Karmen Grum | ŠPO |
Jure Zaplotnik | ŠPO, ŠZZ, NŠP, OPB, Rap |
Miha Kozina | OPB |
Julijana Drenovec | OPB |
Ana Marija Žohar | OPB |
Marko Aleš | OPB |
Aleksandra Rožič | spremljevalka, laborant |
Adrijana Miklavčič | spremljevalka |
Sabina Slapšak Mandelj | knjižničarka |
OSTALI ZAPOSLENI
Ime in priimek | Zaposlitev |
Nina Jošt | tajnica |
Violeta Ženati | računovodkinja |
Katja Mrak | knjigovodja |
Goran Peharc | hišnik |
Franc Papler | hišnik |
Danijela Čančar | urejevalka šolskih prostorov |
Nevenka Gavrić | urejevalka šolskih prostorov |
Malka Banović | urejevalka šolskih prostorov |
Romana Meglič | urejevalka šolskih prostorov |
Zdenka Vogrinc | urejevalka šolskih prostorov |
Mihaela Mondo | kuharica – vodja kuhinje |
Helena Žos | kuharica |
Elvisa Narobe | kuharica |
Alja Grum | kuharica |
POŠ PODLJUBELJ
Učitelj/ica | Razrednik, poučuje |
Urška Frelih Meglič | razredničarka 1. P in 2. P |
Katja Hafner | razredničarka 3. P, DRU 4. p |
Klemen Kos | razrednik 4. P, NIP |
Helena Ahačič | razredničarka 5. P |
Rebeka Zupan | TJA, JV, drugi učitelj v 1. in 2. P, |
Neža Dovžan | JV, OPB |
Luka Mihelič | OPB, ŠPO 3.P, 5.P, RaP |
Tjuš Aljančič | spremljevalec |
Alenka Praprotnik | gospodinja |
POŠ LOM
Učitelj/ica | Razrednik, poučuje |
Saša Rozman | razredničarka 1. L, OPB |
Mateja Hribar | razredničarka 2. L, 3. L, JV |
Katjuša Šlibar Nemec | razredničarka 4. L, 5. L |
Laura Turk | TJA, NIT4, DRU4, GUM 4,5, OPB |
Janja Meglič | OPB, JV |
Maja Keržič | N2N |
Mojca Tišler | gospodinja |