Spoštovani starši!

V ponedeljek, 23. 11. 2015, ob 16.30, vas vabimo v šolo na predavanje z naslovom Odgovorno starševstvo za odgovornega otroka. Predaval bo Janez Logar, zakonski in družinski terapevt iz Centra Toplina v Kranju. Predavanje bo v učilnici št. 25 (drugo nadstropje) in toplo vam priporočamo, da se ga udeležite.

Govorilne ure za predmetno stopnjo se bodo pričele po predavanju. Učitelji vam bodo do 19.00 na voljo v matičnih učilnicah ali v zbornici.

Ker pa opažamo, da nekateri starši ne veste, kje so matične učilnice za vašega otroka, vam podajamo razpored in sicer:
6.a – učilnica 12; 6.b – učilnica 16; 7.a – učilnica 19; 7.b – učilnica 23; 8.a – učilnica 22; 8.b – učilnica 20; 9.a – učilnica 10; 9.b – učilnica 9

To vabilo pa želim izkoristiti še za nagovor vsem staršem, ki pripeljete svojega otroka v šolo oz. ga odpeljete iz šole. Prosim vas, da ste izjemno previdni pri parkiranju vašega vozila in še bolj, ko se odpeljete s parkirišča. Vedno se prepričajte, da za vašim vozilom ni nikogar, ki bi ga ogrožali.

Lepo vas pozdravljam.

Stanislav Grum, prof.