DOVŽANOVA SOTESKA: »GeoBioBlitz, september 2016«

V torek, 27. septembra 2016, bodo imeli učenci 9. razredov naravoslovni dan s terenskim delom, ki ga bomo izvedli v Dovžanovi soteski: »GeoBioBlitz, september 2016« v sodelovanju z dr. Ireno Mrak in dr. Matevžem Novakom.

Natančna navodila za naravoslovni dan (program, obutev, malica, skrb za varnost…)  dobijo učenci pri pouku geografije in biologije.

Učenci morajo vzeti s seboj mapo (trdo podlago) in pisalo za reševanje učnih listov. Primerno se obujejo (pohodna obutev) in toplo oblečejo (nižje jutranje temperature) ter upoštevajo navodila in zahteve učiteljev spremljevalcev glede dela in prometne varnosti.

Prevoz: od Tržiča do Čadovelj in od Čadovelj do Tržiča.

Zbor: ob 7.35 pred šolo, razdelitev šolske malice.

Povratek: okrog 12.30 pred šolo.

Opomba: Ostale informacije so bile poslane preko eAsistenta.

Vodji naravoslovnega dne                                                      Ravnatelj
Nevenka Vevar, prof.                                                              Stanislav Grum, prof.
Asja Štucin, prof.