V skladu z LDN šole in športnih pedagogov na šoli, smo v ponedeljek, 5. decembra 2016, izvedli športni dan za učenke in učence od 6. do 9. razreda. Športni dan, imenovan MALO DRUGAČE, vsebuje aktivnosti, ki niso v rednem programu športa in so primerne času, saj se izvajajo tako na prostem kot tudi v objektih namenjenih različnim športnim zvrstem. Drsanje (umetno drsališče na Ravnah), kegljanje (kegljišče pod AP Tržič), plesno zabavne vsebine (Dvorana TRŽIŠKIH OLIMPIJCEV) in obisk MEGA CENTRA v Kranju (fitnes, aerobika, spinning,…) so vsebine, ki učence navdušujejo in bogatijo ter jim ponujajo doživljanje športa skozi organizirano in zanje primerno obliko. Športni dan lahko ocenjujemo kot uspešno in zaželjeno izkušnjo z vse vidikov.

Športni pedagog : Silvo JAPELJ