V petek, 3. 2. 2017, je v Kulturnem centru potekalo območno srečanje otroških gledaliških skupin. Matično šolo so predstavljale tri skupine dramskega krožka: razredna stopnja pod mentorstvom Darje Mikulandra z igro Ostržkove dogodivščine, predmetna stopnja, 6. in 7. razred, pod mentorstvom Azemine Cinac in Blanke Rejc z igro Ko gozd utihne ter še najstarejša skupina pod mentorstvom Blanke Rejc s predstavo Sestanki na šolskem veceju.

Mlade igralce je spremljal in ocenjeval selektor gospod Loboda, ki bo s svojim strokovnim mnenjem odločal o uvrstitvi skupin na Kekčevo srečanje na Jesenicah. Vsem nastopajočim in mentoricam je izrekel pohvale, ki smo jih bili zelo veseli.

To pa ni bil edini nastop, saj se bodo skupine predstavile tudi v aprilu na zdaj že tradicionalni prireditvi Igrajmo se gledališče, za katerega se že pridno pripravljajo.

Vsem nastopajočim čestitamo za dober nastop in jim želimo veliko uspeha.

Mentorice:

Darja Mikulandra