V četrtek, 16. novembra 2017, bodo učenci 9. razreda imeli tehniški dan, kjer bodo spoznali izobraževalne programe srednjih šol v Osnovni šoli Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem. Predstavilo se bo 23 srednjih šol. Vsak učenec se bo udeležil 4 predstavitev, zadnjo uro pa si bomo ogledali gledališko predstavo “Poklic po meri”v izvedbi Društva za boljši svet.

Učenci potrebujejo copate, beležko, mapo in pisalo. Malico vzamemo v šoli.

Zbor: 7.15 pred OŠ Tržič, razdelitev malice

Odhod: 7.30 izpred OŠ Tržič

Povratek: okrog 13.40

Okvirni strošek prevoza in ogleda predstave bo 9 € na učenca, kar bo obračunano na položnici.

Prepričani smo, da bo tovrstna dejavnost pripomogla k dobri odločitvi vašega otroka pri vpisu v srednjo šolo.

Vodja tehniškega dne:                                                                                  Ravnatelj
Majda Zupan, soc.ped.                                                                      Stanislav Grum, prof.