Naravni spomenik DOVŽANOVA SOTESKA:
»GeoBioBlitz, april 2018«

V četrtek, 19. aprila 2018, bodo imeli učenci 9. razreda naravoslovni dan s terenskim delom, ki ga bomo izvedli v Dovžanovi soteski: »GeoBioBlitz, september 2016« v sodelovanju z dr. Ireno Mrak in Zavodom za varstvo narave iz Kranja.

Natančna navodila za naravoslovni dan (program, obutev, malica, skrb za varnost…)  dobijo učenci pri pouku geografije in biologije.

Učenci vzamejo s seboj mapo (trdo podlago), pisalo in beležko za reševanje učnih listov ter fotoaparat oz. telefon (po dva učenca skupaj) za fotografiranje organizmov, kamnin … Primerno se obujejo (pohodna obutev) in ustrezno oblečejo (vremenska napoved) ter upoštevajo navodila in zahteve učiteljic spremljevalk glede dela in prometne varnosti.

Prevoz: od Tržiča do Čadovelj in od Čadovelj do Tržiča.

Zbor: ob 7.35 pred šolo, razdelitev šolske malice.

Povratek: okrog 12.30 pred šolo.

Opomba: Ostale informacije so bile poslane preko eAsistenta.

Vodja naravoslovnega dne                                              Ravnatelj
in geografske delavnice                                                  Stanislav Grum, prof.
Nevenka Vevar, prof.

Vodja biološke delavnice