V torek, 2. oktobra 2018

Razred: 6. a, 6. b

Zbor: ob 7.35 pred šolo, razdelitev malice (razredniki/spremljevalci).

Prihod: okoli 17.30.

Smer: NOTRANJSKA (TRŽIČ – KRANJ – LJUBLJANA – VRHNIKA – PLANINA – RAKOV ŠKOCJAN – CERKNICA – DOLENJE JEZERO –TRŽIČ)

Razred: 7. a, 7. b

Zbor: ob 7.45 pred šolo, razdelitev malice (razredniki/spremljevalci).

Odhod: ob 8.00 izpred šole v Tržiču.

Prihod: okoli 16.30 pred šolo.

Smer: DOLENJSKA  (TRŽIČ – MULJAVA – KRKA (Krška jama) – DOLNJE RETJE – RAŠICA –TURJAK – TRŽIČ)

Razred: 8. a, 8. b

Zbor: ob 7.30 pred šolo, razdelitev malice (spremljevalci).

Prihod: okoli 16.30.

Smer: GORENJSKA (TRŽIČ – KRANJ – PODREČA – ŠKOFJA LOKA – VISOKO PRI POLJANAH – TRŽIČ )

Razred: 9. a

Zbor: ob 7.35 pred šolo.

Prihod: okoli 20.00.

Smer: POSOČJE (TRŽIČ – KRANJSKA GORA – VRŠIČ – BOVEC – LOG POD MANGARTOM – PREDEL – TRŽIČ)

NAVODILA: Učencem dajo natančna navodila za ekskurzijo (program, obutev, malica…) vodje posameznih ekskurzij oz. učitelji, ki sodelujejo pri izvedbi programa  (na obvestilih za starše v eAsistentu), pri pouku geografije, slovenščine, zgodovine, biologije.

Učenci morajo vzeti s seboj mapo, zemljevid Slovenije, pisalo in beležko/liste za reševanje učnih  listov. Za prevoz vozačev po ekskurziji poskrbijo starši zaradi različnih odhodov in prihodov avtobusov.

Učenci so dolžni upoštevati navodila spremljevalcev tako glede prometne varnosti kot vedenja v avtobusu in zunaj njega.

Vodja komisije za ekskurzije                                                      Ravnatelj
Nevenka VEVAR, prof.                                                                Stanislav GRUM, prof.

V Tržiču, 28. 09. 2018