V šoli nudimo različne oblike pomoči učencem, obstajajo pa še druge brezplačne oblike pomoči, ki jih učenci in starši lahko izkoristite v popoldanskem času.

MLADINSKI CENTER TRŽIČ

Pot na Zali rovt 3, Tržič

tel.:  031 699 247

• Delavnice za otroke
  • Pomoč pri pisanju domačih nalog – po pouku do 14. 30 ure
  • Skupina za najstnike v petkih od 16. do 18. ure.
  • SKUPINA ZA STARŠE

Mladinski center Tržič (CSD Tržič) v novem šolskem letu organizira skupino za starše. Udeležba je brezplačna.

Skupina je namenjena staršem, ki potrebujete:

* podporo pri soočanju z izzivi odraščanja svojih otrok,

* varen prostor, kjer lahko izrazite svoja vprašanja in skrbi ali podelite svoje izkušnje.

Skupina se srečuje enkrat na mesec, v času od 18.15 do 20.00 v prostorih Mladinskega centra Tržič (Pot na Zali Rovt 3). Prvo srečanje bo v ponedeljek, 15. 10. 2018.

Skupino bosta vodili: Katarina Kuzma, univ. dipl. soc. del.; Petra Žalik, mag. soc. del.

Zaradi ustvarjanja zaupanja med člani je skupina zaprtega tipa.

Prijave na skupino zbiramo do 12. 10. 2018 na telefonsko številko:  031 699 247 ali  po elektronski pošti: mladinski.center.trzic@gmail.com

CSD Radovljica bo od novembra dalje pričel z izvajanjem brezplačnega programa  NEVERJETNA LETA (dopoldanski termin, ponedeljek, od 9. do 11. 30 ure).

Program je namenjen staršem otrok od 3. do 8. leta starosti, ki se srečujejo s težavnim vedenjem svojih otrok. Podrobnejše informacije: CSD Radovljica, gospa Zlata Pleterski , tel. 04/ 53 71 412.