Dragi učenci in starši!

Učenje na daljavo ne more nadomestiti učenja v učilnicah, zato smo zelo veseli, da se učenci lahko postopoma vračate v šolske klopi.

Šole in vrtci smo s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport prejeli okrožnico s podrobnimi navodili in priporočili za ponovno odprtje šol.

Predvidoma s ponedeljkom, 18. 5. 2020, šola ponovno odpira svoja vrata najprej za učence 1., 2. in 3. razreda. 25. 5. 2020 pa se šolska vrata odpirajo za učence 9. razreda, prav tako tudi za učence, ki potrebujejo učno pomoč.

V prvi vrsti smo dolžni poskrbeti za svojo varnost in varnost drugih. Zato moramo upoštevati navodila ter higienska priporočila za varno izvajanje naših nalog.

Starši učencev 1. triade boste prejeli podrobna navodila v zvezi s prihodom učencev v šolo, v naslednjem tednu pa navodila prejmete tudi starši devetošolcev.

Poskrbeli bomo, da bo prihod v šolo učencem čim lažji in da se bodo v šoli počutili varne.

Stanislav Grum