TERENSKO DELO: petek, 11. septembra 2020
Naravni spomenik DOVŽANOVA SOTESKA

V petek,  11. septembra 2020, bomo za učence 9. a in 9. b razreda izvedli naravoslovni dan s terenskim delom v Dovžanovi soteski. Poudarek bo na geologiji – v povezavi z učnimi vsebinami geografije in biologije (paleontološka delavnica na temo prepoznavanja fosilov in voden ogled razstave o ujmi) s pomočjo strokovnjakov v okviru LAS projekta Bogastvo narave (Gorenjska košarica).

Natančna navodila za naravoslovni dan (program, obutev, malica, skrb za varnost…)  so dobili učenci pri pouku geografije in biologije.

Zbor: ob 7.35 pred šolo, razdelitev šolske malice.

Povratek: okrog 12.30 pred šolo.

Opomba: Ostale informacije so bile poslane staršem  preko eAsistenta.

Vodja naravoslovnega dne                                                      Ravnatelj
Nevenka Vevar, prof.                                                              Stanislav Grum, prof.

V Tržiču, 10. 09. 2020