Tržič, 27. 8. 2021

Dragi učenci, spoštovani starši!

Počitnice minevajo in pred nami so novi izzivi, nova pričakovanja. V sredo, 1. septembra 2021, bo šola učencem odprla vrata. Vsem učencem želim povedati, da se vas v šoli že zelo veselimo. Kljub zapleteni situaciji zaradi covida 19 sem prepričan, da se bomo vsi potrudili šolsko leto izpeljati na najboljši možen način. Z učenjem, igro in veseljem.

Pošiljam vam osnovne informacije:

Učenci od 6. do 9. razreda naj pridejo v šolo ob 7:45, učenci od 2. do 5. razreda pa ob 8:30.

Za učence vozače je organizirano jutranje varstvo.

Vsi učenci bodo imeli uvodno razredno uro z razrednikom in dve uri pouka. Ta dan bo organizirana malica, kosila pa ne bo.

Zaključek prvega šolskega dne bo ob 10:30.

Jutranji prevozi učencev v šolo:

• 7:05 TGT
  • 7:10 LJUBELJ
  • 7:20 DOLINA POD KOŠUTO
  • 7:25 PODLJUBELJ
  • 7:00 JELENDOL
  • 7:06 ČADOVLJE
  • 6:50 Pr’ PINČ, od TIČ-a, POTARJE – do LOMA in TRŽIČA
  • 7:20 GRAHOVŠE, LOM

Prevoz učencev domov bo takoj po končanem pouku, ob 10:40.

Prvošolčki matične šole naj pridejo v šolo v spremstvu staršev ob 10.00. Pri šolskem vhodu vas bodo sprejeli učitelji.

Vsi učenci od 2. razreda dalje, ki obiskujejo podružnično šolo v Lomu in Podljubelju, naj pridejo prvi šolski dan k pouku ob 7:45, prvošolci pa v spremstvu staršev ob 9. uri.

Starše prvošolčkov obveščamo, da morajo za vstop v šolo izpolnjevati pogoj PCT, kajti v šoli boste ta dan imeli roditeljski sestanek. V kolikor bo prišlo do spremembe tega odloka, vas bomo o tem pravočasno obvestili.

Vsi učenci od 2. razreda dalje naj s seboj prinesejo copate, beležko, peresnico in mapo.

Jutranje varstvo za učence 1. razredov in  OPB za učence od 1. do 5. razreda se pričneta v četrtek, 2. 9. 2021.

Posebno pozornost bomo namenili upoštevanju ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s SARS-CoV-2. Sledili bomo smernicam modela B za OŠ, ki je predstavljen v publikaciji na spletnih straneh Zavoda RS za šolstvo in NIJZ.

Z namenom, da bomo lahko zagotovili varnost vseh udeležencev vzgojno-izobraževalnega procesa na šoli in kakovostno organizirali potek dela, vas pozivamo, da v šolo prihajajo le zdravi otroci.

Dobrodošli!

Kolektiv OŠ Tržič in ravnatelj Stane Grum