Obveščamo vas, da bo v torek, 19. 10, in v sredo, 20. 10.,  potekala JESENSKA ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA. Akcija bo potekala na zbirališču odpadkov Komac na Loki. Papir bomo oba dneva zbirali med 16. in 19. uro. Zaradi lažje predelave papirja in različnih cen odkupa je potrebno kartone ločiti od časopisnega papirja, reklam, odpadnih knjig,…

Prav je, da spodbudimo učence k zbiranju starega papirja. Pridobljena sredstva bomo namenili Šolskemu skladu, ki pomaga učencem pri plačilu nadstandardnih dejavnosti (ekskurzij, taborov, tekmovanj) in pokrije stroške fotokopiranja.

Razredi, ki bodo zbrali več kot 50 kilogramov na učenca, bodo nagrajeni s sladko nagrado. Trije najboljši razredi na šoli in podružničnih šolah bodo po seštevku jesenske in spomladanske zbiralne akcije papirja nagrajeni z denarno nagrado.

Bodimo okolju prijazni in zberimo čim več starega papirja.!

Za Svet okolju prijazne šole, Petra in Asja