Spoštovani straši,

obveščamo vas, da bodo v sredo, 5. oktobra 2022, učenci 6. razredov odšli na ekskurzijo na Notranjsko.

Natančna navodila za ekskurzijo (program, obutev, malica, skrb za varnost …) bodo učenci dobili pri pouku geografije in pri razrednih urah.

S seboj morajo učenci imeti mapo, ročni zemljevid Slovenije, pisalo in beležko ali prazne liste za lastne zapiske ter po možnosti naglavno svetilko oz. baterijo (neobvezno).

Obvezna je pohodna obutev. Priporočamo, da imajo s seboj tudi topla oblačila in oblačila za dež ter dežnike.

Prehrana: iz nahrbtnika in šolska malica.

Cena ekskurzije bo obračunana na položnici v novembru. Vključevala bo vstopnini za vodena ogleda v Planinsko jamo in Jezerski hram (8 €) in 1/3 cene prevoza, ki bo odvisna od števila učencev/udeležencev ekskurzije.

Prevoz sofinancirata MIZŠ (1/3) in  Šolski sklad (1/3).

Za prevoz vozačev po ekskurziji poskrbite starši.

Učenci so na ekskurziji dolžni upoštevati navodila učiteljev tako glede prometne varnosti kot vedenja v avtobusu in zunaj njega.

Časovnica s postanki

7.30 TRŽIČ: zbor pred šolo, razdelitev šolske malice
7.45 TRŽIČ: odhod avtobusa
  VRHNIKA
  PLANINSKA JAMA
  RAKOV ŠKOCJAN
  DOLENJE JEZERO
okrog 17.30 TRŽIČ

Vodja ekskurzije                                                                       Ravnatelj
Romana Kramar                                                                        Stanislav GRUM, prof.