Vsebina dejavnosti:

Ogled mladinske komedije: Gajin svet 2, Cineplexx kino Kranj

Delavnica: Varna raba spleta

V okviru tedna otroka bo v torek, 4.10. 2022, organiziran kulturni dan. Z učenci od 4. do 9.r se bomo odpravili v Cineplexx kino v Kranju, kjer si bomo ogledali film Gajin svet 2. Po ogledu filma bo sledila delavnica o varni uporabi spleta, ki jo izvede organizacija Safe.si.

Učenci od 4. do 6. r pridejo v šolo ob 7.45, pojedo malico in se pripravijo na kulturni dan ter se ob 9.00 odpravijo v Kranj. Predviden čas prihoda nazaj je ob 12.30.

Učenci od 7. do 9. r pridejo v šolo ob 7.30, pojedo malico in se ob 8.00 odpravijo v Kranj. Po prihodu nazaj sledi z razredniki krajša evalvacija filma. Kulturni dan zaključimo ob 12.20.

Šolski sklad krije stroške vstopnic filma in plačilo delavnice Safe.si. Stroški avtobusa bodo obračunani preko položnic.

Kosila in avtobusni prevozi potekajo po ustaljenem urniku.

Verjamemo, da bomo preživeli lepo in poučno dopoldne.

Majda Zupan, pedagoginja

Mojca Bečan, pomočnica ravnatelja