Spoštovani starši,

V ponedeljek, 22. 4. 2024, ob svetovnem dnevu Zemlje, bodo vsi učenci, od 1. do 9. razreda imeli naravoslovni dan. V okviru projekta Okolju prijazna šola smo letošnjo temo namenili spoznavanju Tržiča in izbrali naslov Kot gnezdo ptič, ljubim Tržič.

Učenci bodo ta dan imeli različne delavnice in pohode v okolici šole. Razredniki bodo učencem naročili, kaj potrebujejo za posamezne delavnice. Po končanem dnevu bo kosilo, OPB bo potekal po urniku, avtobusni prevoz za učence vozače bo organiziran v vse smeri.

Od ponedeljka, 22. 4. 2024, do srede, 24. 4. 2024, bo potekala tudi zbiralna akcija starega papirja. Zabojnik bo postavljen ob OŠ Tržič, papir pa lahko pripeljete med 7.00 in 19.00.

Sredstva iz zbranega papirja bodo namenjena Šolskemu skladu, da bomo lahko našim učencem nudili še več dejavnosti. Tudi letošnjo geslo zbiralnih akcij je: VSI ZA SKUPNI CILJ: zberimo 30 ton papirja!

Zbiralna akcija papirja pa poteka tudi ob sredah na Deponji Komac, kamor lahko vsako sredo do 16.00 pripeljete star papir, ki pa mora biti ločen na papir in karton.

Bodimo okolju prijazni in zberimo čim več starega papirja!

Svet Okolju prijazne šole